OTYS kondigt mycv aan voor cv-generatie binnen OTYS Go
OTYS kondigt mycv aan, een nieuwe applicatie voor cv-generatie binnen OTYS Go. De toepassing moet recruiters helpen om kandidaatprofielen om te zetten naar een cv in de huisstijl van de organisatie.
Cv maken vanuit OTYS-data
mycv gebruikt gegevens uit OTYS Go om een cv samen te stellen. Volgens OTYS zet de applicatie met behulp van AI informatie op de juiste plek in het document. Je kunt het resultaat daarna aanpassen in een editor. Ook kun je meerdere templates gebruiken, bijvoorbeeld voor verschillende functies, stijlen of opdrachtgevers.
Koppeling met kandidaatprofiel
De applicatie werkt met standaardvelden en customvelden uit OTYS Go. Als informatie in het kandidaatprofiel wijzigt, krijgt mycv daarvan een melding. Daardoor kan een cv worden bijgewerkt op basis van de actuele gegevens in het systeem. OTYS noemt ook de combinatie met mytranscript, waarbij informatie uit een intakegesprek het kandidaatprofiel kan aanvullen.
Delen met opdrachtgevers
Na het maken van een cv kun je een kandidaat voorstellen via een bestand in het OTYS-dossier of via een beveiligde online link. Daarbij kun je instellen hoe lang de link beschikbaar blijft. OTYS meldt dat mycv binnenkort wordt gedemonstreerd en gratis beschikbaar komt.