Odigos geeft SharePoint-bestanden plek in procesmodel
Odigos heeft verbeteringen doorgevoerd voor documentintensieve processen. Bestanden die in SharePoint staan, koppelingen met andere systemen en processtarts die niet goed verlopen, worden nu explicieter meegenomen in de manier waarop je processen modelleert, volgt en herstelt.
SharePoint-bestanden in het proces
Wanneer je met documenten werkt die in SharePoint zijn opgeslagen, kun je die bestanden nu een plaats geven binnen het procesmodel van Odigos. Daarmee worden documenten niet alleen als losse opslag gezien, maar als onderdeel van het proces dat je bestuurt. Dat is vooral relevant als documentstappen bepalen of werk verder kan.
Koppelingen en audittrail
Ook koppelingen met andere systemen krijgen volgens Odigos een duidelijkere rol in het proces. De uitvoering van zulke stappen komt terug in de audittrail. Daardoor kun je beter volgen wat er in een proces is gebeurd en welke onderdelen invloed hadden op de voortgang.
Herstel bij mislukte starts
Odigos noemt daarnaast mislukte processtarts als aandachtspunt. Die krijgen nu een plek in het herstelpad. Als een proces niet goed op gang komt, kun je dat dus binnen de procesaanpak behandelen in plaats van buiten het model om.